Hakkımızda 2018-02-04T16:27:05+00:00

1919 Yılında

Ankara’da faaliyetine başlayan Kocatepe Kahve bir asra yakın geçmişiyle, Türk halkına Türk kahvesinin eşsiz ve gerçek lezzetini sunmayı kendisine ilke edinmiştir. 

Türk geleneklerini yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak için, asla kalite ve güven anlayışından ödün vermeden yoluna devam etmiştir. Atatürk’ün kahvecisi olarak da bilinen Kocatepe Kahve bu zaman zarfında farklı süreçler geçirmiştir.

KOCATEPE KAHVE KURUYEMİŞ

1919 yılında Ankara Kocatepe’de faaliyetlerine başlayan Kocatepe Kahve bir asra yakın geçmişiyle, siz değerli müşterilerimize, Türk kahvesinin eşsiz ve gerçek lezzetini sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

1949 yılında Kocatepe Kahve, markasını tescil ederek sürdürdüğü faaliyetlerine, yeni dönemde Karpet Grup Şirketleri bünyesinde devam etmektedir. Her geçen gün büyüyerek, ülkemizin önde gelen ulusal ve yerel zincir mağazalarında, ev dışı tüketim kanalı ile otel ve restoranlarda, geleneksel kanal ile bakkal, büfe ve daha birçok tüketim noktasında ve yurt geneline yayılan bayiler aracılığıyla da aktif olarak faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz

Asırlık geçmişimizde Türk Kahvesinin en doğru ve en kaliteli üretim anlayışını sürdürmeye devam ederek “kendi tüketmediğimizi üretmeyiz” politikasıyla varlığımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu süreçte kaliteyi daha da üst seviyelere çıkartmak, yeni ürünler ve yeni lezzetler sunarak vazgeçilmez olmayı hedefliyoruz. Türk halkını gıda tüketimi konusunda bilinçlendirmeyi kendimize hedef seçtiğimizi belirtmek isteriz.

Vizyonumuz

Geçmişten kazandığımız bilgi ve tecrübeleri geleceğe taşırken, üzerine koyacağımız yenilikleri harmanlayarak daha da üst seviyelere taşımak istediğimiz kahve sektörünün, başrol oyuncusu olacağımıza gönülden inanıyoruz. Karpet Şirketler Grubu bünyesinde adımızı yükselterek, sektörün lideri konumuna geçmek esas amacımızdır. Yeni teknoloji ile hazırlanmış olan altyapımız ve işinin uzmanı olan çalışma ekibimiz ile hizmet sektöründeki başarılarımıza yenilerini ekleyerek, Türk Halkının damak tadına ve takdirine layık olmak ana ülkümüzdür.

Tiryakisi Olacağınız Lezzet!

ÜRETİM KAPASİTEMİZ

Faaliyette olan tesisimiz, 2.000 metrekare arazi üzerine 1.300 metrekare kapalı alan olarak inşa edilmiştir. Mevcut binanın 300 metrekaresi idari binadan oluşmuş olup, 1.000 metrekarelik ham madde, stok, üretim bölümü ve personel odaları da bulunmaktadır.

0
Çalışan Personel
0m2
Üretim Tesisi Alanı
0Ton
Aylık Üretim Kapasitesi
0
Çeşit Ürün

KOCATEPE KAHVE ÜRETİM MERKEZİ

Faaliyette olan tesisimiz ile ilgili tüm görselleri aşağıdaki resimlerin üzerine tıklayarak görebilirsiniz.